O MNIE

Jestem architektem. Ukończyłam Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej w roku 1999. W 2007 r. uzyskałam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń Ma/048/07. Najbardziej lubię projektować budynki mieszkaniowe, bo wielką radość sprawia mi obserwacja jak moje projekty zaczynają żyć wraz ludźmi, dla których projektuję. Nie znaczy to jednak, że nie wkładam serca w innego rodzaju projekty. Działam głównie na terenie województwa mazowieckiego.

Wraz koleżankami prowadzę Kółko Architektoniczne dla dzieci i młodzieży w Domu Kultury Centrum Łowicka w Warszawie. www.kolkoarchitektoniczne.pl Tam wspólnie z dziećmi rozwijamy wyobraźnię i swobodnie bawimy się formą nie zwracając uwagi na ograniczenia jakie spotykamy w realiach prawdziwej budowy.

Prywatnie uwielbiam podróże.Wraz z rodziną podczas wakacyjnych wojaży, obserwujemy świat zarówno ten naturalny niezmieniony przez człowieka jak i zwyczaje ludzi w innych kręgach kulturowych. Czerpię z nich inspiracje i pomysły na kolejne projekty.